ВІДМІННИКИ

/Files/images/2/1.jpg

Косар Владислав

/Files/images/2/2.jpg

Флюнт Роман

/Files/images/2/3.jpg

Галанчак Роксолана

/Files/images/2/4.jpg

Максимович Роман

/Files/images/2/5.jpg

Николин Юлія

/Files/images/2/6.jpg

Гутнікевич Марта

/Files/images/2/7.jpg

Ярощак Ірина

/Files/images/2/8.jpg

Кирилів Уляна

/Files/images/2/9.jpg

Ревінковська Соломія

/Files/images/2/10.jpg

Налапший Захар

/Files/images/2/11.jpg

Кукуян Назар

/Files/images/2/12.jpg

Юрків Владислав

/Files/images/2/13.jpg

Войтович Романа

/Files/images/2/14.jpg

Лучків Каріна

/Files/images/2/15.jpg

Жураківська Марія

/Files/images/2/16.jpg

Явір ВІкторія

/Files/images/2/17.jpg

Герасимова Яна

/Files/images/2/18.jpg

Ружило Мирослав

/Files/images/2/19.jpg

Баран Юля

/Files/images/2/20.jpg

Кукуян Анастасія

/Files/images/2/21.jpg

Лабойко Галина

/Files/images/2/22.jpg

Борщ Софія

/Files/images/2/23.jpg

Павлій Юля

/Files/images/2/25.jpg

Ружило Станіслав

/Files/images/2/26.jpg

Волоский Максим

/Files/images/2/27.jpg

Осмолян Софія

/Files/images/2/28.jpg

Кузьмяк Юля

/Files/images/2/29.jpg

Рожнятовська Оксана

/Files/images/2/30.jpg

Рожнятовська Оля

/Files/images/2/31.jpg

Шишканинець Тетяна

/Files/images/2/32.jpg

Кішкевич Сніжана

Нагороджено похвальними грамотами за 2015-2016 н.р.

1. Жерютіна Наталя - 11 клас (нім. мова)

2. Гусачова Яна - 11 клас (географія)

Похвальними листами за 2015-2016 н.р.

1. Нагірний Остап - 6-Б клас

2. Осмолян Софія - 6-Б клас

3. Гутнікевич Марта - 8-Б клас

4. Павлій Юлія - 5-Б клас

5. Лобойко Галина - 5-Б клас

6. Борщ Софія - 5-Б клас

7. Васів Марта - 3 клас

8. Кішкевич Сніжана - 3 клас

9. Кукуян Назар - 3 клас

10. Криськів Андрій - 3 клас

11. Луцишин Анастасія - 3 клас

12. Криськів Владислав - 5-А клас

13. Дейнега Марія - 5-А клас

14. Николин Юлія - 5-А клас

15. Юрків Владислав - 5-А клас

16. Ревінковська Соломія - 6-А клас

17. Мацелко Анастасія - 6-А клас

18. Явір Вікторія - 6-А клас

19. Жураківська Марія - 6-А клас

20. Кирилів Уляна - 8-А клас

21. Рімжус Лідія - 8-А клас

22. Рожнятовська Оксана - 10 клас

23. Рожнятовська Ольга - 10 клас

24. Косар Владислав - 4 клас

25. Нариняк Аліна - 4 клас

26. Максимович Владислав - 4 клас

27. Флюнт Роман - 4 клас

28. Снігур Христина - 4 клас

29. Шишканинець Тетяна - 4 клас

30. Макар Олена - 4 клас

31. Боднар Анастасія - 4 клас

32. Рубльовський Олег - 4 клас

33. Галанчик Роксолана - 7 клас

34. Максимович Роман - 7 клас

35. Кузьмяк Юлія - 10 клас

Кiлькiсть переглядiв: 741

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Стрийська ЗШ І-ІІІ ст. №5 ім. Василя Стасюка

82400, вул. Шевченка 18, м. Стрий, Львіська обл, Україна

Дата останньої зміни 06 Вересня 2020

Цей сайт безкоштовний!